O firmie

Najwyższe europejskie standardy i wieloletnie doświadczenie

Elanda Pharma jest polską firmą, która już od 26 lat w swoim zakładzie produkcyjnym wytwarza produkty lecznicze, środki spożywcze, suplementy diety.

Od 2019 roku Elanda Pharma posiada zezwolenie na wytwarzanie, przetwarzanie przerób środków odurzających grupy I-N.

Spełnia wymagania PN-EN ISO 13485 w zakresie: usługi projektowania, rozwoju, produkcji i dystrybucji niesterylnych wyrobów medycznych na zlecenie.

Wysokie wymagania stawiane surowcom i materiałom stosowanym w produkcji zgodnie z najwyższymi standardami w ramach wdrożonej w firmie Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) i HACCP przy udziale nowoczesnego parku maszynkowego pozwalają na uzyskanie produktów najwyższej jakości.

Wytwarzane produkty są doceniane przez klientów i cieszą się uznaniem zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

Elanda Pharma świadczy również usługi związane z przepakowywaniem i etykietowaniem produktów leczniczych, wyrobów medycznych, suplementów diety, środków spożywczych oraz kosmetyków.

Oferta

Usługi produkcyjne form sypkich

Pełen zakres obsługi kontraktowej w następujących obszarach:

  1. Transfer technologii
  2. Walidacja procesów wytwarzania
  3. Wytwarzanie produktów w formie suchej w saszetkach
  4. Pakowanie, przepako- wywanie, konfekcjonowanie i etykietowanie
  5. Optymalizacja procesów produkcyjnych
  6. Zapewnienie jakości, kontrola jakości, zwalnianie produktów
  7. Badanie stabilności produktów

Możliwość produkcji dowolnej mieszanki na zamówienie

Produkty

Produkty sypkie

Nasi specjaliści skomponowali receptury herbat ziołowo-owocowych, które wspierają organizm w walce z różnymi dolegliwościami, a także pomagają zadbać o urodę i sylwetkę. Każdy z produktów charakteryzuje się oryginalnym ziołowym smakiem oraz pozytywnym wpływem na nasz organizm.

Naturalne napary ziołowe, aromatyczne, bogate w cenne składniki, witaminy i mikroelementy to już stały element stylu życia osób świadomie dbających o zdrowie. Są świetnym wyborem dla tych, którzy chcą utrzymać swój organizm w jak najlepszej kondycji.

Możliwość produkcji dowolnej mieszanki na zamówienie

Nasze atuty

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu i współpracy

ELANDA PHARMA SP. Z O.O.
Ul. Sportowa 9
97-340 Rozprza

Telefon/Fax:
+48 44 61 58 253
+48 44 61 58 254

Email:
elanda@elanda.pl

Zgłoszenie działania niepożądanego:
516 098 801
lub kliknij tutaj.
Formularz kontaktowy

Administratorem danych osobowych jest Elanda Pharma Sp. z o.o., 97-340 Rozprza, ul. Sportowa 9. Dane osobowe osób korzystających z formularza kontaktowego przetwarzane są w celu identyfikacji nadawcy oraz obsługi zapytania przesłanego przez udostępniony formularz. Masz prawo do: dostępu do swoich danych, prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych, ograniczenia przetwarzania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu z przyczyn związanych z Państwa szczególna sytuacją; prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych i przysługujących Ci praw znajduje się w naszej polityce prywatności oraz klauzuli informacyjnej.

Działania niepożądane

Administratorem danych osobowych jest Elanda Pharma Sp. z o.o., 97-340 Rozprza, ul. Sportowa 9. Dane osobowe osób korzystających z formularza zgłaszania działań niepożądanych  produktów leczniczych przetwarzane są  w celu sprawowania nadzoru nad bezpieczeństwem produktów leczniczych, monitorowania bezpieczeństwa produktów leczniczych oraz zgłaszania przypadków działań niepożądanych produktów leczniczych właściwym organom.

Masz prawo do: dostępu do swoich danych, prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych, ograniczenia przetwarzania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu z przyczyn związanych z Państwa szczególna sytuacją; prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych i przysługujących Ci praw znajduje się w naszej polityce prywatności oraz klauzuli informacyjnej.