Kariera

Elanda Pharma Sp. z o.o. jest polską firmą, prężnie rozwijającą się, z wieloletnim doświadczeniem w wytwarzaniu produktów leczniczych. 

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres cv@elanda.pl

Klauzula do zamieszczenia w dokumentach aplikacyjnych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Eland Pharma sp. o.o. przez okres 12 miesięcy od daty złożenia.

W przypadku przekazania przez Państwa danych osobowych wykraczających poza zakres danych wynikających z przepisów Kodeksu pracy (np. wizerunek, zainteresowania) prosimy o dodanie poniżej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich dodatkowych danych osobowych wykraczających poza zakres określony w art. 221 Kodeksu pracy w celu udziału w procesie rekrutacyjnym.